Şirketimiz

Neden Kaplin

Kaplinlerimiz

Kaplin Lastiği

Bize Ulaşın

 ELASTİK ARA PARÇALAR

 

 

NORMALEKS


            


Normalex, 75 ShA sertliğinde tabii kauçuktan üretilmekte olup mükemmel elastikiyette ve kalıcı deformasyonu çok düşüktür. Vibrasyon sönümleme yeteneği çok yüksektir.


        

NİTROLEKS


Nitrolex, 75 ShA sertliğinde suni kauçuktan üretilmekte olup yağ ve akaryakıt ile temas olan ortamlarda kullanılabilir. Elastikiyeti çok iyi olmadığı için kontrollü kullanım gerektirir.

PİVİLEKS


      


Pivilex, 80 ShA sertliğinde polivinil termoplastikten üretilmekte olup kimyasallara dayanıklı, elastikiyeti iyi, fakat aşınma, yırtılma ve basınç mukavemeti yüksek olmayan, bu sebeple daha ziyade küçük tip kaplinlerde kullanılan ürünümüzdür.


        

POLİLEKS


Polilex, 90 ShA sertliğinde termoplastik poliüretandan üretilmekte olup kimyasallara ve atmosfer şartlarına dayanıklı, çok büyük torklarda bozulmayan, aşınma mukavemeti yüksek bir malzemedir. Elastikiyeti Normaleks’e oranla düşük olsa da daha dayanıklıdır.


MAKİNALARINIZIN GÜVENLİĞİ İÇİN “KAPLİN” MARKA ÜRÜNLERİMİZDE ORİJİNAL “KAPLİN” ELASTİK ARA PARÇALAR KULLANMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ

 

 

Ana Sayfa

 

 

 

 

 

            

 

 

      © 2007 (Son Güncelleme : 12.09.2007), Kaplin Koll Şti. 

Sayfalarımız Noter tescillidir. Sitemizdeki hiçbir resim, fotoğraf ve bilgi şirketimizin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz.